agroturystyka noclegi sekowa gorlice beskid niski
O nas
Slider
agroturystyka noclegi beskid niski gorlice sekowa

Gospodarstwo Agroturystyczne „Nad Sękówką” prowadzone przez Państwa Apola to wyjątkowe miejsce położone w gminie Sękowa w Beskidzie Niskiem, pomiędzy Magurą Małastowską i Magurą Wątkowską.

 

Nasze gospodarstwo znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z rzeką Sękówka, która wyróżnia się krystalicznie czystą wodą. Dla naszych gości na brzegu rzeki przygotowaliśmy małą plażę. Ponadto otacza nas dzika przyroda, piękne krajobrazy i fascynująca historia Beskidu Niskiego.

 

Do Państwa dyspozycji mamy pensjonat, w którym znajduje się pięć pokoi oraz sala biesiadna w której organizowane są różnego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe. Ponadto mamy duży ogród z placem zabaw dla dzieci i altanę z grillem. Niewątpliwie atutem naszej lokalizacji są atrakcje oferowane w naszym regionie.

Beskid Niski to miejsce, gdzie każda pora roku jest zupełnie inna. Wiosna pobudza żywymi kolorami lasów i kwitnącymi drzewami owocowymi. Lato ciepłe i urzekające bogactwem kwiatów na łąkach. Jesień jest tu wyjątkowa dzięki kolorom jakie serwuje nam las, jesień to także świetna pora na grzybobranie, bo jest tu ich naprawdę dużo. Swoje uroki ma też zima, bo jest, gdzie pojeździć na nartach, desce czy sankach.

 

Gmina Sękowa położona jest w środkowej części Beskidu Niskiego i jest jedną z najpiękniejszych gmin powiatu gorlickiego. Obszar gminy to 195km2, a w jej skład wchodzą wioski: Sękowa, Siary, Owczary, Ropica Górna, Małastów, Krzywa, Wołowiec, Bodaki, Bartne, Męcina Mała, Męcina Wielka, Wapienne.

 

Zachęcamy do wycieczek pieszych, rowerowych i narciarskich po okolicznych szlakach, ścieżkach i bezdrożach.

 

Około 8 km od naszego gospodarstwa znajduje się Miasto Światła Gorlice.

gospodarstwo agroturystyczne magura beskid niski
Image
MIEJSCA
NOCLEGOWE
Image
PRZYJĘCIA
OKOLICZNOŚCIOWE
Image
ATRAKCJE
W REGIONIE
Przyjedź do nas
i spędź cudowne chwile “Nad Sękówką”
38-370 Sękowa 57
Copyright © NAD SĘKÓWKĄ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Agencja DM