agroturystyka noclegi sekowa gorlice beskid niski
Atrakcje
Slider
noclegi pokoje sekowa beskid niski gorlice magura

TURYSTYKA

W naszym regionie znajduje się gęsta sieć szlaków turystycznych oraz ścieżki edukacyjne rozpoczynające się w Sękowej. Ciekawostką jest, że to właśnie tutaj powstał pierwszy na świecie szyb naftowy. W naszej gmine zaczyna się Magurski Park Narodowy oraz Rezerwat Przyrody Nieożywionej Kornuty.

gospodarstwo agroturystyczne sekowa magura beskid niski

WYCIĄGI I TRASY NARCIARSKIE

W odległości 6km od nas znajduje się wyciąg narciarski na Magurze Małastowskiej (1400 metrów trasy zjazdowej), w odległości 4km wyciąg narciarski w Małastowie i w odległości 1 km od nas wyciąg narciarski w Sękowej. Kolejną atrakcją dla narciarzy jest nartostrada 3000m przy zalewie w Klimkówce.

gospodarstwo agroturystyczne sekowa magura beskid niski

SPORT I REKREACJA

Nasz region to również miejsca związane ze sportem i rekreacją. W Sękowej zlokalizowany jest kompleks sportowo-rekreacyjny oraz park linowy. W Gorlicach oddalonych od nas 6 km znajduje się kryta pływalnia i basen otwaty. Kolejny basen otwary zlokalizowany jest w miejscowości Wapienne, również 6 km od nas.

gospodarstwo agroturystyczne sekowa magura beskid niski

ZABYTKI

Na terenie naszej gminy znajduje się bardzo dużo zabytków sztuki sakralnej, w tym aż 11 zabytkowych cerkwi. Ponadto na naszym terenie zlokalizowanych jest kilka cmentarzy wojennych z czasów I Wojny Światowej. 

Image
MIEJSCA
NOCLEGOWE
Image
PRZYJĘCIA
OKOLICZNOŚCIOWE
Image
ATRAKCJE
W REGIONIE
Przyjedź do nas
i spędź cudowne chwile “Nad Sękówką”
38-370 Sękowa 57
Copyright © NAD SĘKÓWKĄ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Agencja DM